<link href="https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/simple-line-icons/2.4.1/css/simple-line-icons.min.css" rel="stylesheet" type="text/css"/>

فروش موزاییک پلیمری با قیمت مناسب - (1108)(New - 2022)

فروش موزاییک پلیمری با قیمت مناسب | (October)

فروش موزاییک پلیمری با قیمت مناسب | بروز رسانی چهارشنبه, 12 مهر 1402 ساعت 10:11:08.


چه موادی در ساخت موزاییک های پلیمری به کار رفته است ؟

در ساخت این نوع از موزاییک ها از مواد مختلفی استفاده می شود که این مواد عبارتند از :

 • استفاده نمودن از ماسه
 • استفاده کردن از ترکیباتی به نام ریز دانه
 • سیمان
 • روان کننده
 • رنگ دانه برای طراحی و رنگ آمیزی موزاییک
 • آب
 • مواد شیمیایی
 • نانو
 • ا

  استفاده نمود ن از موزاییک های پلیمری در مقایسه با سایر موزاییک ها چه تفاوت هایی خواهند داشت  ؟

  تنوع رنگ به کار رفته در این محصولات :

  در تولید موزاییک های پلیمری از رن دانه های شیمیایی متفاوتی با رنگ های مختلف استفاده می شود و در مقابل موزاییک هایی که به شیوه ی سنتی با رنگ های قرمز و سفید تولید می شوند بسیار تنوع رنگی بیشتری دارند به این دلیل که در این نوع از موزاییک های سنتی از روان کننده ها استففاده نمی گردداما در مقابل به دلیل استفاده کردن از فوق روان کنند ه ها باعث می گردد بتوان هر نوع رنگ دانه ای را برای تولید و رنگ کردن موزاییک به کار برد .

  غیرقابل سابیده شدن :

  در موزاییک های که به صورت پیمری ساخته می شوند به دلیل به کار بردن روان کننده مکان سایش موزاییک به حداقل خواهد رسید واین در حالی است که موزاییک هایی که به صورت ویبره ای ساخته می شوند به علت اینکه رویی که با رنگ دانه های معدنی ترکیب شده اند همواره در صورت نصب شدن دچار فرسایش خواهند شد که این فرسایش باعث می شود محیط از نظر زیبایی کمتر جلوه کند ، در صورتی که با استفاده از موزاییک های پلیمری می توانید محیط خود را زیبا تر کنید و همچنین نگرانی از بابت فرسایش نخواهید داشت .

  شما در حال مطالعه مقاله قیمت سنگ پلیمری هستید

  موزاییک های پلیمری مقاومت بالایی در مقابل سرما دارند :

  به دلیل اینکه تراکم این نوع از موزاییک ها بیشتر می باشد باعث می شود ساختاری را به وجود آورند در مقابل سرما و یخبندان بتواند از خود مقاومت نشان دهد و همچنین مانع از نفوذ آب در خود شود

  به همین خاطر موزاییک ا ی پلیمری در زمان پرس شدن بسیار متراکمم می شوند که این تراکم در مقایسه با موزاییک هایی که به روش سنتی ساخته می شوند قابل تشخیص است و را هکار فهمیدن این تراکم بسیار ساده خواهد بود

  به این صورت که شما می توانید با زدن ضربه به موزاییک و شنیدن صدای آن از تراکم داشتن موزاییک خیالتان راحت شود و از طرفی دیگر این موزاییک ها به دلیل فشردگی که دارند ضخامتشان کمتر خواهد شد بنابراین از این نوع از موزاییک ها می توان در پشت بام های خانه استفاده کرد به ویژه در مناطق سرد سیر که استفاده از این نوع موزاییک ها به شدت توصیه می شود .

  طراحی گوناگون : در این نوع موزاییک ها امان به وود آمدن طرح های مختلف وجود خواهد داشت ، این در حال است که موزاییک های پررسی و سنتی قدیمی در چند طرح و رنگ بیشتر تولید نمی شوند اما موزاییک های پلیمری را می توان در هر طرح و رنگی تولید کرد بنابراین برای سفارش آن با مشکلی مواجه نخواهید شد .

  استفاده از موزاییک های پلیمری چه معایبی ممکن است در پی داشته باشد ؟

  استفاده از موزاییک های خوب پلیمری در صورتی امکان پذیر است که مواد اولیه ی مناسب آن ها وجود داشته باشد ، اما برای تولید کردن موزاییک خوب پلیمری به موارد زیر حتما باید توجه شود چراکه در صورت نادیده گرفتن ممکن است استفاده از موزاییک های پلیمری به صرفه نباشند ، این موارد عبارتند از

  1. در صورتی که از روان کنند ها به نسبت مشخص شده استفاده نشود ممکن است برای مواد دیگر حساسیت ایجاد کند .
  2. مواد اولیه ممکن است در زمان تر کیب شدن بایکدیگر دچار حساسیت شوند بنابراین باید به این مسئله توجه کرد .
  3. در صورت استفاده از مواد روان کننده ی جامد در ساخت پلیمر باید دقت فروانی داشته باشید ، زیرا استفاده ی بیش از حد می تواند در کیفیت موزاییک پلیمری تاثیر داشته باشد .
  4. ایجاد حساسیت در زمان ترکیب کردن رنگ دانه ها با مواد اولیه وجود دارد در نتیجه باید بسیار مراقب باشید تا آسیب در زمان ترکیب کردن این مواد متوجه ی شما نشود .
  5. اگر از پودر سنگ بیشتر از چیزی که لازم است در ساخت موزاییک استفاده کنید ، موزاییک ساخته شده ترد تر و شکننده تر خواهد شد ، بنابراین باید با نسبت های مشخصی از پودر سنگ در ساخت موزاییک استفاده شود .
  6. 💠 موزاییک پرسی💠 سیمان، ماسه، سنگدانه، پودر سنگ ، رنگ های معدنی و آب از طریق فشار پرسی فشرده و متراکم میشوند و کفپوشی محکم و مقاوم به نام موزائیک پرسی به وجود می آورند. موزاییک پرسی از پرکاربردترین مصالح ساختمانی محسوب میشود که در طرح ها و رنگهای مختلف در بازار موجود است. 💯انواع طرح های موزاییک پرسی: موزائیک پرسی که نوعی بتن است، در طرح های مختلفی ساخته میشوند. در ادامه به هریک از آنها میپردازیم: d04;موزائیک پرسی سابخورده: استحکام و مقاومت بالای این موزاییک نسبت به تغییر زیاد دما، آن را برای کفسازی در زیرپارکت و پشت بام مناسب ساخته است. d04;موزائیک پرسی طرح موج: موزاییک طرح موج حدود 600 تا 1000 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع مقاومت فشاری دارد و مقاومت دمایی آن نسبت به سرما و گرما 500 سیکل است.
  7. این موزاییک در دو لایه پرس شده و در دو رنگ طوسی و قرمز تولید میشود. d04;موزائیک پرسی طرح پلنگی: این موزاییک سبک و ارزان که به طرح سنگ پشتی معروف است، در مکانهای کمتردد مورد استفاده قرار میگیرد و جنس آن از سنگ معدنی و سیمان خاکستری میباشد. d04;موزائیک پرسی طرح آجری: این موزاییک آجرنما در دو رنگ قرمز و طوسی به صورت پرس دو لایه ساخته می شود و دوام و استحکام بالاتری دارد. d04;موزائیک پرسی طرح قلوهای: این موزاییک که در رنگ های گوناگونی ساخته میشود،
  8. مقاومت فشاری 600 تا 1000 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع دارد و در برابر یخزدگی تا 50 درجه سانتیگراد زیر صفر مقاومت میکند. d04; موزاییک گرانیتی پرسی: این موزاییک برای مسیرهای پرتردد گزینه مناسبی است، در 10 مرحله سابیده میشود و دارای سطحی همگن و صیقلی است و از نفوذ آب جلوگیری میکند. اندازه و رنگبندی سنگدانه های به کار رفته در موزاییک گرانیتی تنوع زیادی به وجود آورده است.
  9. قالب موزاییک پرسی، موزاییکی است که توسط روش پرس با مقاومت بالایی به تولید می رسد. موزاییک پرسی از بهترین مواد اولیه ساخته شده اند و مقاومت خمشی آنها از موزاییک ساده بیشتر است. البته در بسیاری از مکان ها مثل موزاییک انباری از هر دو نوع سرامیک میتوان استفاده کرد. موزائیک پرسی تولید شده با ماشین آلات اتوماتیک ، جهت کف پارکینگ، کف پشت بام، کف سوله و کارخانجات صنعتی، کف حیاط و پیادهرو سازی مناسب می باشد.

نظرات ()

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

 1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها ( / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.

در مورد فروش موزاییک پلیمری با قیمت مناسب | بروز رسانی چهارشنبه, 12 مهر 1402 چه می دانید؟

دوست عزیز به اطلاع می رساند کارخانه ما با بیش از 20 سال تجربه آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۱

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

به اطلاع می رساند ارسال بار به طور روزانه و از طریق کامیون تک، کامیون ده چرخ، و تریلی برای شما ارسال می شود .


آدرس شما کجاست؟

شرکت مدرن موزاییک در دو شعبه اصفهان و یزد می باشد ، (شعبه اصفهان واقع در خمینی شهر) (شعبه یزد واقع در شهر صنعتی).


پرداخت وجه به چه صورت است ؟

دوست عزیز پس از ثبت سفارش شما فاکتور فروش صادر می شود و پس از واریز وجه ، سفارش شما به باربری اعلام بار می شود.


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
 1. " فروش موزاییک پلیمری با قیمت مناسب " .

 

 

 


(MOZAIEC.IR) موزاییک| خرید موزاییک| فروش موزاییک(09139751764)(09139751746)SCOPSANG.IR